Mahir

Ankara, Balgat"da bulunan çok iyi otel. Ankara seyahatlerimde tercihim. Teşekkürler.
08-02-2017
Hasan Çavuşoğlu

senelerdir ankara iş seyehatlerimde sürekli bilindik isim otellerde konaklamama rağmen tavsiye üzerine son konaklamamı The Park Ankara Otelde yaptım .inanın bu kadar rahat bu kadar merkezi bu kadar güleryüzlü personeli olan bir otel olduğunu tahmin edemezdim konforlu kahvaltızı müthiş sanki senelerdir burada konaklıyor hissine kapılıyorsunuz. ayrıca ankara otel piyasasına görede gayet uygun fiyat. tavsiye ediyorum çok memnun kalacak ve benim gibi artık ankara seyehatlerinizde nerede kalacağım zamanı harcamayacaksınız. teşekkürler The Park Ankara
22-12-2016
Çisil Karsantı

Ankara"ya bir firmanın mülakatları için gelip the park hotel ankara yı tercih ettim. Sanırım Ankara"'da bu güne kadar kaldığım en iyi şehir oteli. Güler yüzlü çalışanları ve konforlu odaları bana evimi aratmadı. Teşekkür ederim.
07-12-2016
ASLIHAN GÜNGÖREN

SELÇUKLU MİMARİSİNİN HAKİM OLDUĞU,GÜLER YÜZLÜ EKİBİYLE VE SICAK KARŞILAMALARIYLA TERCİHİMİZDE DOĞRU KARARI VERDİĞİMİZE EMİN OLDUK. ANKARA'NIN YOĞUN VE KASVETLİ ORTAMINDAN BİRAZ OLSUN UZAKLAŞTIK. ÇALIŞMA EKİBİNİN İLGİSİ VE YAKLAŞIMLARI BİZİ ÇOK MEMNUN ETTİ. ANKARA İÇİN THE PARK HOTEL DOĞRU BİR TERCİH. HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLER THE PARK AİLESİ.
19-11-2016
SEYMEN MİRZA

16 KASIM TARİHİNDE MHP GENEL MERKEZİNDE OLAN TOPLANTILARIM İÇİN GELMİŞTİM, YAKIN ÇEVREDE BİRÇOK YILDIZLI OTEL OLMASINA RAĞMEN TAVSİYE ÜZERİNE YENİ AÇILAN HOTELİNİZİ TERCİH ETTİM.DOĞRU TERCİH YAPTIĞIMIN KAPIDA KAPIMI AÇAN BELLBOYUNDAN, SÜREKLİ GÜLER YÜZLÜ RESEPSİYON PERSONELİNDEN, YAKINDAN İLGİLENEN GENEL MÜDÜRÜ İLE BAMBAŞKA BİR KEYİF ŞİDDETLE TAVSİYE EDİYORUM
19-11-2016
Miray Cizreli

The Park Otel Ankara , Balgat"ta merkezi bir cadde üzerinde, hastane işleri için gelmiştik internette bulduk oteli, açıkçası çok da memnun kaldık. Sanırım otel yeni, her şey çok konforlu ve modern duruyor, kahvaltıda çok iyiydi. Genel olarak güzel bir otel bir daha Ankara"ya gelirsem yine kalırım. The Park Hotel Ankara yolcuları için tavsiye edilir.
16-11-2016
İbrahim Genç

Ankara'ya, Balgat'da bir ihaleye girmek için gelmiştim,önünden geçerken gördüm ve burada konaklayayım dedim. Hem uygun fiyatlı hemde odaları çok konforlu bir otel. NOT: Aşçıları efsane yemekler yapıyor. Kahvaltılarıda çok başarılı.
08-11-2016
M. Ali Acar

Beklenmedik bir şekilde ve tatsız bir Ankara ziyareti yapmak zorunda kaldığım bir bahar günü tanışmış olduğum, şehir otelciliği konseptini farklı bir noktaya getirmiş olan bir otel. Öncelikle kötü bir yolculuk geçirdiğim için huysuz olmama rağmen sabır ve kibarlıkla bana hiç hayır demeyen otel çalışanlarına, başta Otel müdürü Nilda Hanım olmak üzere resepsiyondaki arkadaşlara teşekkür eder ve yaptığım kabalıktan dolayı özür dilerim.
08-11-2016
Powered by Bilgeweb